Kods: BULDOG-400

Magnetar Bulldog 400kg meklēšanas magnēts

Apraksts

Magnetar Bulldog 400 ir magnēts, kas izgatavots no augstas kvalitātes neodīma sakausējuma. Galvenais neodīma magnēta mērķis ir darbs ar lielas celtspējas priekšmetiem.

400 kg magnēts iztur smagus metālizstrādājumus. Šādas ierīces tiek izmantotas rūpniecības uzņēmumos, saimniecībā, liela mēroga ražošanā.

Magnetar Bulldog 400 magnētam ir divpusēja darba virsma. Divas stiprinājuma skrūves ir paredzētas horizontālai un vertikālai izmantošanai.

Meklēšanas magnēta galvenā priekšrocība ir mazs atmagnetizēšanas procents (ne vairāk kā 1-2%). Pievilkšanas stabilitāte turpinās gadu desmitiem. Jaudīgs saķeres spēks viegli pievelk un atrauj no virsmas līdz pat 400 kg smagus priekšmetus.

Magnetar Bulldog 400 ir lielisks magnēts lauka apstākļiem. Ar tā palīdzību jūs varēsiet ne tikai atrast metāla izstrādājumus, bet arī ilgstoši pārvietot tos pa zemi.

Neodīma magnēti ir daudzfunkcionāli. Ierīces lieliski pacels smagus priekšmetus no ūdens vides.

Ūdens magnēts droši noturēs atradumu un ļaus to izņemt ārā no dziļuma. Lai droši pārvietotu atradumu no ūdenstilpes uz cietu zemi, izmantojiet abus metāla stiprinājuma gredzenus.

Magnēts Magnetar Bulldog 400 ir spējīgs veikt tādus uzdevumus, kurus nevar veikt parastais metāla detektors. 200 kg vilces spēks dos iespēju veikt plaša mēroga meklējumus un atvieglos atradumu pārvietošanu.

Mūsu veikalā jūs varat pirkt oriģinālo neodīma magnētu. Produkta kvalitāte daudzus gadus paliek nemainīga.

Iespējas

Adhēzija 200 kg
Diametrs 75 mm
Svars 970 g

Video apskats


79.99 €
Ielikt grozā
Piegāde Latvijā
Saņem Pats Bezmaksas!
DPD Pickup punkts Bezmaksas!
Pasta Stacija Bezmaksas!
Omniva 2 €
Circle K 2 €
Kurjers Rīgā 4 €
Rajonu centri 5 €
Rajoni 5 €
Apmaksa
Skaidrā naudā

Veikalā un piegādei Latvijā

Tiešsaiste un bankas pārskaitījums

Ar jebkuru piegādes veidu

Garantija 2 gadi