Kods: XPCASE

Ciets futlāris metāla detektoram ХР Deus (XPCASE)

Apraksts

Metāla detektori no Francijas ražotāja XP Metaldetectors ir kompakti, viegli lietojami, un pats galvenais - ļoti produktīvi. Pateicoties innovatīvām bezvadu tehnoloģijām, ORX vai DEUS metāla detektoru var sagatavot darbam ātrāk nekā vienas minūtes laikā.

Lai XP metāla detektori ilgstoši jūs iepriecināt, ir nepieciešams rūpīgi rīkoties ar ierīcēm un glabāt tās speciālā aizsargājošā korpusā.

XPCASEMOUSSE metāla detektora korpuss ir universālā konstrukcija metāla detektoru un piederumu uzglabāšanai, aizsardzībai un transportēšanai. Izgatavots no augstas kvalitātes propilēna, korpuss ir viegls un nodrošina lielisku nodilumizturību.

Aizsargkorpuss ļauj vienā vietā savākt vairākas meklēšanas spoles, vadības bloku, austiņas, statīvu, stiprinājumus, kā arī strāvas vadus. Ērtajā drošā konstrukcijā detektors ir pasargāts no sliktiem laika apstākļiem un mehāniskiem bojājumiem.

Plašais rokturis ir neatdalami savienota ar korpusu, tāpēc to ir ērti transportēt. Eņģes un stiprinājumi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Iekšējā pildviela ir porolons ar izgriezumiem visu metāla detektora elementu nostiprināšanai (kopā 9 nodalījumi). Katrs priekšmets ir droši novietots savā vietā un cieši fiksēts korpusa iekšā.

Jūs varat uzglabāt līdz trim dažāda lieluma spolēm šajā izturīgajā un uzticamajā metāla detektora aksesuārā - aizsargkorpusā XPCASE. Katrā korpusa pusē ir dubults aizbīdnis. Ir arī papildu slēdzenes slots.

Pirkt metāla detektora korpusu mūsu veikalā nozīmē parūpēties par XP metāla detektora ilgstošo kalpošanas laiku. Transportēšanas korpuss būs lielisks risinājums tiem, kuri nevar iedomāties savu dzīvi bez meklējumu darbiem un nepārtraukti pārvietojas.
Izmērs: 730 x 470 x 170 mm.

Svars: 3300 grami.

Iespējas

Tips Aizsargs

● Pieejami 6 gab.
69
79 €
Ietaupījums 10 €
Pieejams veikalā tūlīt!
Ielikt grozā
Piegāde Latvijā
Saņem Pats Bezmaksas! 30. martā
Circle K 2 € 31. martā
Kurjers Rīgā 4 € 31. martā
Rajonu centri 5 € 31. martā
Rajoni 5 € 31. martā
Apmaksa
Skaidrā naudā

Veikalā un piegādei Latvijā

Tiešsaiste un bankas pārskaitījums

Ar jebkuru piegādes veidu

Garantija 2 gadi